fbpx ...

EkoSufity.pl

Sufity napinane z nadrukiem fotograficznym

Sufity napinane z nadrukiem fotograficznym

Sufity napinane z nadrukiem fotograficznym to obecnie bardzo popularny element wystroju wewnętrznego w nowoczesnych mieszkaniach, domach na wsiach i biurach. Oprócz nawiązania do modnych trendów i tradycji, sufit napinany z nadrukiem fotograficznym przede wszystkim podkreśla wygodę, przytulność oraz indywidualną przestrzeń wewnętrzną. Coraz częściej zastępuje on tradycyjne, bielone sufity lub płytki sufitowe.

Konstrukcje sufitów napinanych mają wiele zalet w porównaniu z tradycyjnymi sufitami. W szczególności, umożliwiają one tworzenie kilku stref tematycznych w dowolnym pomieszczeniu, co jest szczególnie praktyczne w małych mieszkaniach, pokojach dziecięcych lub biurach. Sufity napinane z nadrukiem fotograficznym charakteryzują się również wysokim bezpieczeństwem ekologicznym, zgodnym z wymaganiami ustawodawstwa kraju. Materiały używane do instalacji sufitów napinanych z nadrukiem fotograficznym zapobiegają namnażaniu się mikroorganizmów, bakterii lub grzybów. Ponadto, dwupoziomowe sufity napinane z nadrukiem fotograficznym są łatwe w czyszczeniu i nie ciemnieją pod wpływem środków czyszczących, a na ich powierzchni nie pozostają zadrapania czy plamy. Co więcej, sufit napinany z nadrukiem fotograficznym może pomóc ochronić nieruchomość przed zalaniem, ponieważ wytrzymuje do 120 litrów wody na 1 metr kwadratowy powierzchni, a na jego powierzchni nie tworzą się żadne zażółcenia ani pleśń.

Wad sufitów napinanych z nadrukiem fotograficznym praktycznie nie ma, ale warto pamiętać o wyborze odpowiedniego oświetlenia, aby nie utracić naturalnej «bieli» sufitu. Ponadto, folia PVC, która jest używana podczas instalacji sufitu napinanego z nadrukiem fotograficznym, może nie wytrzymać bardzo niskich lub wysokich temperatur, dlatego nie jest odpowiednia do stosowania w łaźniach lub saunach, a także w nieogrzewanych mansardach lub domach wiejskich.

Jeśli interesuje Cię zamówienie sufitów napinanych z nadrukiem fotograficznym, zapraszamy do skorzystania z usług firmy EkoSufity. Nasza firma oferuje najlepsze połączenie ceny i jakości na rynku, a nasi eksperci są w stanie zaprojektować i zamontować sufit napinany z nadrukiem fotograficznym idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Przy zamawianiu sufitu z nadrukiem fotograficznym - zdjęcia można wybrać w naszym katalogu lub bezpłatnie na stronie internetowej

– bezpłatnie wykupimy dowolny obraz, który ci się spodobał (lub kilka obrazów) i wydrukujemy go na suficie!

Rodzaje sufitów napinanych

Rodzaje sufitów napinanych